آموزش ۵ تکنیک سریع فروش حرفه ای

۵ تکنیک فروش حرفه ای و سریع

اکثر شرکت ها و اشخاصی که تازه کار هستند و  قصد فروش محصولات یا خدماتشان رادارند، وقت و تمرکزشان را ندانسته روی فروش دیر بازده می گذارند. در این مقاله سعی کردم تکنیک های فروش حرفه ای را یاد بدم تا بتوانید بهتر و سریعتر بفروشید.

تکنیک های فروش حرفه ای : فروش به افراد مشتاقتر

بازار هدفی برای محصولتان انتخاب کنید که پولدار باشند و نیاز به سرو  کله زدن با آنها نداشته باشید.وقتتان را برای کسانی که محصولاتتان را رد می کنند نگذارید، و سعی کنید به کسانی بفروشید که در خرید محصولات شما شک دارند. این شک را می شود با یک ارائه خوب به اطمینان تبدیل کرد، اما کسی که کلا با محصول شما مخالف است، تقریبا غیرممکن است.

تکنیک های فروش حرفه ای : محصول عالی

محصولی که قصد فروشش را دارید حتما منحصر به فرد کنید، دلیلی برای خرید مشتری به وجود بیاورید که شما بهترین نسخه این محصول را دارید و مشتری از شما خرید کند نه از رقیبتان.بگذارید یک مثال واقعی بزنیم. مثلا قصد خرید یک نرم افزار را دارید، شرکتی این محصول را ارائه می دهد و شما می توانید از او خرید کنید، اما در کنار این شرکت شرکت دیگری هستند که همین نرم افزار را با مشاوره رایگان تلفنی به شما می فروشند و تمام زمانی که در استفاده از نرم افزار دچار مشکل هستنید آنها شما را پشتیبانی تلفنی می کنند. یا اینکه با خرید نرم افزار یک راهنمای جامع به زبان فارسی خیلی شکیل برای استفاده از نرم افزار به شما هدیه می دهند. بگردید ببینید چطور می توانید این مثال هرا در کسب و کار و محصول خودتان ارائه دهید.

تکنیک های فروش حرفه ای : ساخت انگیزه برای اولین خرید

زمان ارائه محصول به افراد جدید برنامه ای برای آنها طراحی کنید که علاقه مندان به محصول شما بدون درنگ خرید کنند. حتما به این مورد برخورد کرده اید که یک گوشی موبایل می خواهید بخرید همراه آن یک پاور بانک یا شارژر بی سیم می دهند. هر از گاهی حتی غول های بازار جهانی مانند سامسنگ و الجی هم از این تکنیک استفاده می کنند.مثلا خود من ۲ سال پیش که یک گوشی موبایل الجی خریدم ، یک کارت هدیه ۲۵۰ هزار تومانی و همچنین یک پاور بانک به من هدیه دادند. اگر این موارد برای شما سنگین است می توانید ۱۰ یا ۲۰ درصد تخفیف برای محصول خودتان فقط در همان روز خرید بدهید تا فروش شما زودتر اتفاق بیوفتد.

تکنیک های فروش حرفه ای : تایید و نظرات مشتری

تقریبا دیگر تمام محصولات جهان یک اکانت اینستاگرام و شبکه اجتماعی دارند، با مشتری های ثابت خودتان، یا خریداران قبلی قراری بگذارید به یک فنجان چای دعوتشان کنید از آنها بخواهید یک یک ویدیو یا صوت در مورد خدمات یا محصولات شما بگویند و در شبکه اجتماعی تان منتشر کنید.این مورد معجزه می کند.

تکنیک های فروش حرفه ای : آموزش سریع

در استفاده از محصولات متفاوت عمل کنید ، و همیشه آموزش های ۱ دقیقه ایه خوبی آماده کنید که به علاهقه مندانتان در هنگام فروش ارائه دهید. مثلا اگر کسی از شما قیمت محصولتان را پرسید، بگویید قیمت این محصول ۵۰ تومن است اما بگذارید یک نکته بتون بگم که اگر جایی غیر از ما این محصول رو خرید کردید سرتون کلاه نره. این مورد باعث خواهد شد علاقه مندان بدانند شما متخصص محصول هستید و اگر قصد خرید محصول را داشته باشند شما بهترین گزینه هستید.

سخن آخر: در بالا راه هایی برای فروش سریع محصولات حتی برای افراد آماتور را که نتیحه سرع می دهد مطالعه کردید. اگر علاقه به مباحث فروش هستید، محصولی در سایت با عنوان ” الف تا یای فروش ” قرار گرفته که می توانید از نکات آن لذت ببرید.

آموزش اصولی فروش حرفه ای

راستی! اینستاگرام من رو دیدید؟ مطالبی در زمینه فروش و اطلاع رسانی های برگزاری کارگاه های فروش در آن اطلاع رسانی می شود! فالو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.